PSYCHOBLÓGIA

Leto a dovolenka

Poznáš ten pocit, keď drieš na posledné štátnice, káva a ciga sú tvoji jediní priatelia a všetok voľný čas a myšlienky majú jeden stredobod – urobiť to? 

A potom už NIKDY V ŽIVOTE FOKIN VIAC sa žiadne sračky nikdy učiť/písať??

Pamätáš? A pamätáš aj to, keď si mal zrazu dva a viac mesiacov času, ktorý si musel vyplniť inak, ako učením? Učením po práci??!?! A pamätáš aj na to, keď si si (dúfam, že pravdepodobne od tej nudy) povedal, že radšej aby som viac pil (považujem za dobrý dôvod), tak si skúsim urobiť nejaký certifikát?? Ktorý vôbec, ale vôbec nebude sranda? Aby som nezdementnel časom??..(Yeah, yeah sure.. hovor svojej matke..)

A o tom pocite dokázať sebe a ostaným ľudom, že si lepší, o tom ani nehovorím.. (Teraz nie o sebe, ale poznám kopu ľudí čo si takto honí ego cez Facebook a pritom sú pretty much opice.. Ale fajn, robiť niečo navyše s papierom na havu celkom lichotí aj mne samej… 😳 ).

No. Tak ja mám taky certifikát v práci povinný a bojujem s 15 skúškami (to je tak druhá vysoká ne?) aby bol zo mňa ACCA človek. Samozrejme, na prvý pokus som ešte ani jednu nedala, načom si samozrejme dúfam, že nadhoní ego každý dement, ktorý žije život so zdravým mozgom. A ani ti nehovorím jakí pičusovia žijú okolo nás, ktorí Ťa nielenže vysmejú za snahu, oni Ťa dokážu vysmiať za konkrétny certifikát!!! Aneb: „Ješííš, ale veď to ma každý..To vôbec nie je ťažké ani špeciálne.“  Bože.. niekedy tak veľmi a úprimne od srdca nenávidím svet v ktorom sa pohybujem. Bola som pol roka v Nórsku na ex-change a ja naozaj nerozumiem, kde sa berie v čobolákoch a pepanoch ta nekonečná potreba porovnávať a vyvyšovať sa a vysmievať sa. JESUS! Som absolútne znechutená mentalitou našich krajín. (Nieže by som sa na nej nepodieľala..)

Ale aby som bola úprimná, dnes to o tom nebude. Len som chcela povedať, že som  prekvapená, že odkedy som na liekoch, tak je zrazu učenie jednoduchšie. Rozumiem tomu čo sa deje.. Vnímam.. Beriem si veci k srdcu (ibažeby ne). Inak to neznášam, ale aspoň sa uspokojujem, že nedementiem a môj život sa posúva smerom vopred (ok ani sama tomu neverím). A tak si dnes hovorím, že…

Slnko svieti, voda láka.. Lujza potrebuje dovolenku a poriadneho panáka. 

OK, ok, ja viem, že tie moje rýmy sú smutné, ale vždy keď som niekde medzi polospánkom, v sprche alebo v metre čumím do tmy (pretože mi kolega pokazil SD kartu v mobile, keď som mu fotila lentilky, lebo ako dobre jeté korporátne krysy sme si urobili výskum farieb a počtu lentiliek a GUES WHAT!!! Žltej nebolo najviac v posledných 4 balíčkoch! Každopádne j*b* mi a teda nemám čo počuvať v metre..) si začnem rýmovať.. niesom básničkarka daah..

Stratila som niť. Proste som si myslela, že sezóna mi skončí niekedy v máji a miesto toho som minulý týždeň riešila 4 zakázky naraz. Traja manažéri sa boli spýtať, že: „Som videl tvoj rozvrh, ty nemáš dovolenku?“ No ne, nemám tvl. Tak mi môj šéf naznačil, že si musím vziať voľno. Obviously preto, lebo potom celé leto budem makať jak koň.. A potom až do Vianoc 😀 😀 😀  Fok me.. A tak si teda riešim last minute !!:D I am not that kind of girl.. Nechodím na takéto veci. Rada spoznávam, bádam, objavujem.. No, ale ta ok.. To môžem aj na Sicílii, nie?

Dúfam, že si nemalo dojem, že som zmaindrákovaná, lebo áno, som, kto by nebol v tomto jebnutom svete? A tak teda letu zdar a nabudúce už sľubujem a už sa teším na veselý príspevok. Lebo aj hraničiari majú pekné dni. Mmm absurdné pre iného zábavné.. nech som presná.

Som proste unavená.. Ospravedlňujem sa.

Luzička

Keď tak ma sleduj na Fasbuku hentu.

Napíš, čo Ti beží hlavou

Skús prečítať aj toto: